Акција
-10%
Бифе TIZIANO
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
7.551 ден.8.390 ден.
7.551 ден.8.390 ден.
-22%
Детска соба КОЛОРС
24.900 ден.31.900 ден.
24.900 ден.31.900 ден.
-10%
Блок кујна СИТИ 760
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-10%
Бифе ДАЈМОНД
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 115
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-15%
Детска соба ФАБИО
22.865 ден.26.900 ден.
22.865 ден.26.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-44%
Бифе ЛОКАРНО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
Комода МОДУС
 • Комода МОДУС

Комода МОДУС

8.910 ден.9.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 11214
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 250 х 47 х 200 cm
 • Боја: 
 • - Темна Сонома со Бела
 • Изработка: Иверка
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
КОМОДА МОДУС

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS