Комода ОЛИМПИА

Комода ОЛИМПИА

14.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 183 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11221
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 260 x 45 x 183 cm
 • Висок елемент: 70 x 33 x 183 cm
  - Низок елемент: 70 x 33 x 123 cm
  - ТВ елемент: 120 x 45 x 48 cm
  - Полица: 120 x 20 x 20 cm
 • Боја: Тортана и Венге
 • Материјал: Комода изработена од високо квалитетна иверка со деб.18мм во Тортана Боја. ЛЕД осветлување и стаклени полици .
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS