Комоди

Комоди

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комода РЕКС капучино
Димензии: 240 х 35 х 200 cm Боја: Капучино Изработка: Комода изработена о..
14.600 ден.
без ДДВ: 12.373 ден.
Комода РЕКС бела
Димензии: 240 х 35 х 200 cm Боја: Бела Изработка: Комода изработена од фа..
14.600 ден.
без ДДВ: 12.373 ден.
Комода БРУНО крем
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода БРУНО бела
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Бифе ХАЛИФАКС-Б
Димензии: 180 х 41 х 85 cm Изработка: Бифе изработено од медијапан во Бела Сјај ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Комода ХАЛИФАКС-Б
Димензии: 250 х 38 х 203 cm ТВ елемент: 400 х 30 х 110 cm Лево висаче: 25..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Комода ПОЗНАН
Димензии: 232 х 42  х 200 cm  - Долен елемент за ТВ: 140 x 42 x 40 cm - Долен ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Комода ФЕСТО
Димензии: 311 х 46  х 207 cm  - Долен елемент за ТВ: 220 x 46 x 44,5 cm - Доле..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
ТВ комода 3014
Димензии: 150 х 39 х 46 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
ТВ комода 3012
Димензии: 140 х 35 х 56 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
ТВ комода 3011
Димензии: 140 х 35 х 56 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
ТВ комода 3010
Димензии: 140 х 34 х 52 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработен..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
ТВ комода 3002
Димензии: 140 х 41 х 49 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
ТВ комода 2012
Димензии: 220 х 41 х 53 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
ТВ комода 2010
Димензии: 200 х 40 х 50 cm Боја: Орев со Бела Изработка: ТВ комода изработена ..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
ТВ комода 2009
Димензии: 200 х 40 х 50 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од МДФ в..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
ТВ комода 2004
Димензии: 220 х 48 х 51 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од МДФ в..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Бифе 2016
Димензии: 202 х 48 х 80 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од ..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Бифе 2014
Димензии: 220 х 42 х 80 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од ..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Бифе ДОМА
Димензии: 120 х 42 х 85 cm Боја: Сонома со Адмирал Орев Изработка: Б..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS