Комоди

Комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бифе ЛОКАРНО
Димензии: 149,6 х 41,1 х 81,7 cm Боја: Нелсон Даб и Сива Изработка: Медиј..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода СОНАТА
Димензии: 189 х 43 х 171 cm Боја: Астра со Венге Изработка: Комода изработен..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-11%
Комода СИНТЕС
Димензии:  - елемент за ТВ: 200 х 40 х 40 cm - горен елемент 2бр.: 35 х 3..
7.900 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Комода ПАБЛО
Димензии:  тв комода: 212 х 49 х 39 cm долен елемент висок: 92 х 45 х 119..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
-15%
Комода ЛИНДА
Димензии: 280 х 45 х 185 cm Боја:  - Бела - Црна Изработка: Комода изработена в..
16.900 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Бифе ГРАНД
Димензии: 1705 х 42 x 83 cm Боја:  - Савона со Бела иверка Текстура - Еурека со Б..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода ГРАНД
Димензии:  - долен елемент за ТВ: 165 х 42 x 44 cm - долен елемент висок: ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Комода ЕНРИКЕ
Димензии: - тв комода: 180 х 35 х 45 cm - долен елемент висок: 60 х 35 х 106 cm -..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Комода ИНФИНИТИ
Димензии: 290 х 47 х 200 cm Боја: Крем со Савона Изработка: Комода и..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
ТВ комода Ф3200
Димензии: 270 - 320 х 35 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај Изработка: Меди..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Комода ЦЕФЛА
Димензии: 290 х 52 х 208 cm - елемент за ТВ: 210 х 40 x 40 cm Боја: Корно ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Комода ТОКИО
Димензии: 300 х 48 х 200 cm - долен елемент низок: 210 х 43 x 43 cm - долен ел..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода РИНГО
Димензии: 220 х 41 х 200 cm Боја: Бела Сјај  Изработка: Медијапан со..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Комода КОМБИНО СОУЛ
Димензии: 243 х 41 х 184 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Ден..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
-25%
Витрина КОМБИНО
Димензии: 100 х 41 х 197 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб с..
8.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Бифе КОМБИНО
Димензии: 150 х 41 х 82 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денв..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода КОМБИНО
Димензии: 325 (300 мин.) х 52 x 188 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Соно..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-38%
ТВ комода КОМБИНО
Димензии: 180 х 52 х 34 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денв..
4.900 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
ТВ комода ГАЛАКСИ
Димензии: 139 х 42 х 50 cm Боја:  - Бела сјај (лице) со Бела (корпус) - Крем сјај..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Комода МАКС
Димензии: 220 х 48 х 200 cm - тв комода: 160 х 48 х 42 cm - долен дел витрина: ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS