Акција
Комода СЛЕЈТ
 • Комода СЛЕЈТ

Комода СЛЕЈТ

12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10371
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 244 х 42 x 184 cm
 • ТВ елемент: 165 х 42 x 39 cm
 • Низок елемент: 65 х 42 x 106 cm
 • Висок елемент: 65 х 42 x 103 cm
 • Полица: 111 х 18,5 x 21 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Комода изработена од МДФ во Бела боја (лице) и Бела софт иверка (корпус). Стаклата на комодата не се фарбани (немаат црна рамка). Вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS