Акција
-15%
Стол ВАЛЕРИ
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-15%
Стол ПИКО
2.287 ден.2.690 ден.
2.287 ден.2.690 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-11%
Плакар 300
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-13%
Детска соба ТЕЕН
18.880 ден.21.600 ден.
18.880 ден.21.600 ден.
-15%
Стол ЈОСИФ
2.712 ден.3.190 ден.
2.712 ден.3.190 ден.
-16%
Комода ДОМА
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
2.372 ден.2.790 ден.
2.372 ден.2.790 ден.
-15%
Стол ЕЛИ
1.777 ден.2.090 ден.
1.777 ден.2.090 ден.
-15%
Стол ПЕРЛ
2.805 ден.3.300 ден.
2.805 ден.3.300 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-10%
Клуб маса 4001
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
-19%
Бифе ЛОКАРНО
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-8%
Комода СИГМА
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
ТВ комода СТЕФИ
 • ТВ комода СТЕФИ

ТВ комода СТЕФИ

19.710 ден.21.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11114
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 270(+50) х 36 х 43,5 cm
 • Боја: 
 • - Бела Сјај
 • - Крем Сјај
 • Изработка: Медијапан, стакло
 • *Производот се испорачува монтиарн.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS