Акција
-29%
Лифтомат КОМБО
4.690 ден.6.600 ден.
4.690 ден.6.600 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
2.390 ден.3.390 ден.
2.390 ден.3.390 ден.
-28%
ТВ комода БЈАНКО
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-12%
Спална соба РОНДИНО
43.900 ден.49.900 ден.
43.900 ден.49.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-23%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-23%
Стол ДЦ1782-2
1.990 ден.2.590 ден.
1.990 ден.2.590 ден.
-8%
ТДФ ПОСИТАНО
97.900 ден.106.900 ден.
97.900 ден.106.900 ден.
Комода TIZIANO

Комода TIZIANO

34.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7948
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 326,5 х 54,2 x 203,4 cm
 • - елемент за ТВ: 143,7 х 54,2 x 50 cm
 • - висок елемент: 74 x 43,5 x 203,4 cm
 • - низок елемент: 108,8 x 43,5 x 155,4 cm
 • Боја: како на сликата
 • Изработка: Медијапан со сјајна фолија. Вклучено ЛЕД осветлување на двете витрини (елементи).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS