Акција
-49%
Клуб маса ФИНТ
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-18%
Блок кујна ДИВА
26.900 ден.32.900 ден.
26.900 ден.32.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-52%
Стол ДЦ1779-2
1.390 ден.2.900 ден.
1.390 ден.2.900 ден.
-31%
Клуб маса 4017
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-16%
Клуб маса ATTENTION
6.600 ден.7.900 ден.
6.600 ден.7.900 ден.
-24%
ТВ комода 3002
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
-23%
Стол ДЦ1782-2
1.990 ден.2.590 ден.
1.990 ден.2.590 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-35%
ТДФ ПОСИТАНО штоф
33.900 ден.51.900 ден.
33.900 ден.51.900 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-41%
ТВ комода 3012
9.900 ден.16.900 ден.
9.900 ден.16.900 ден.
-15%
Стол КОРАЛ
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-26%
Клуб маса ДКЈ367
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
ТВ комода 2012
 • ТВ комода 2012
 • ТВ комода 2012

ТВ комода 2012

21.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10653
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 220 х 41 х 53 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во орев фурнир со декоратини елементи. Три фиоки со меко затворање и дрвени ногари.
 • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS