Акција
ТВ комода 3002
  • ТВ комода 3002

ТВ комода 3002

16.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10655
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 140 х 41 х 49 cm
  • Боја: Орев
  • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во орев фурнир со декоратини елементи. Три фиоки и црни метални ногари.
  • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS