Комоди

Комоди

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комода БАЛИНТО
Д: 250 x Ш: 47 x В: 200 cm
Димензии: 250 х 47 х 200 cm ТВ елемент: 201 х 47 х 51 cm Висок елемент со пол..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
ТВ комода 2020
Д: 220 x Ш: 48 x В: 50 cm
Димензии: 220 х 48 х 50 cm Боја: Орев со Златна Изработка: ТВ к..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Бифе 2030
Д: 200 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 200 x 42 x 80 cm Боја: Орев со Златна Изработка:&nbs..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Бифе 2031
Д: 200 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 200 x 42 x 80 cm Боја: Црна со Сребрена Изработка:&n..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Комода ДАРО Комода ДАРО
Д: 240 x Ш: 38.5 x В: 191 cm
Димензии: 240 х 38,5 х 191 cm Димензии за ТВ: 98,5 х 97 cm Боја: Даб..
14.600 ден.
без ДДВ: 12.373 ден.
Бифе БРЕЈК
Д: 120 x Ш: 40.5 x В: 86 cm
Димензии: 120 х 42,5 х 86 cm Димензии: Old Time Изработка: Бифе изработено од&..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Комода БРЕЈК Комода БРЕЈК
Д: 240 x Ш: 42 x В: 186 cm
Димензии: 240 х 42 x 186 cm ТВ елемент: 128 х 42 х 48 cm Висок елемент: 5..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Комода БЕСТА 9045
Д: 330 x Ш: 46 x В: 175.5 cm
Димензии: 330 х 46 х 175,5 cm - ТВ Комода: 160 х 46 х 53 cm - Висок елемент:..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Бифе КОРДОБА Бифе КОРДОБА
Д: 141 x Ш: 42 x В: 84 cm
Димензии: 141 х 42 х 84 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Бифе израб..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода САН МАРИНО
Д: 241 x Ш: 45 x В: 190 cm
Димензии: 241 х 45 х 190 cm ТВ елемент: 181 x 45 x 46 cm  Низок елемент: 60 x ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Комода КОРДОБА Комода КОРДОБА
Д: 280 x Ш: 47 x В: 198 cm
Димензии: 280 х 47 х 198 cm ТВ Елемент: 150 х 47 х 54 cm Висок Елемент: 50 х 42 х 1..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Комода МЕДЕО НОВА
Д: 230 x Ш: 42 x В: 190 cm
Димензии: 230 х 42 х 190 cm - долен елемент за ТВ: 165 х 42 х 36 cm - долен елеме..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Комода ОЛИМПИА
Д: 260 x Ш: 45 x В: 183 cm
Димензии: 260 x 45 x 183 cm - Висок елемент: 70 x 33 x 183 cm - Низок еле..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода ТОКИО
Д: 300 x Ш: 48 x В: 200 cm
Димензии: 300 х 48 х 200 cm - долен елемент низок: 210 х 43 x 43 cm - долен ел..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Комода БЕСТА 9040 Комода БЕСТА 9040
Д: 330 x Ш: 46 x В: 175.5 cm
Димензии: 330 х 46 х 175,5 cm - ТВ Комода: 160 х 46 х 53 cm - Висок елемент ..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Комода ЕМОНА
Д: 180 x Ш: 40 x В: 180 cm
Димензии: 180 х 40 х 180 cm ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm Низок елемент: 40 х..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода ЕВОРА Комода ЕВОРА
Д: 280 x Ш: 46 x В: 198.5 cm
Димензии: 280 х 46 х 198,5 cm ТВ елемент: 120 х 46 х 48 cm Висок елемент: 80 х ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Комода ВИКТОРИЈА Комода ВИКТОРИЈА
Д: 244 x Ш: 50 x В: 183 cm
Димензии: 244 х 50 х 183 cm ТВ елемент: 134 х 50 х 48 cm Елемент со стаклена вр..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Комода СИРМА
Д: 240 x Ш: 47 x В: 183 cm
Димензии: 240 х 47 х 183 cm  - ТВ елемент: 130 x 40,5 x 43 cm - Тесен еле..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
Мебел-Ви обезбедува достава на сите производи купени во сопствените салони. Доставата на производ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS