Акција
ТВ комода 10
  • ТВ комода 10

ТВ комода 10

8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10224
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 208 х 50 х 55 cm
  • Боја: Еурека со Бела
  • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS