Акција
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3038
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
АГ МИКА
27.810 ден.30.900 ден.
27.810 ден.30.900 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
8.370 ден.9.300 ден.
8.370 ден.9.300 ден.
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Детска соба ФАБИО
22.865 ден.26.900 ден.
22.865 ден.26.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Витрина КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Детска соба ДАНИЕЛ
21.165 ден.24.900 ден.
21.165 ден.24.900 ден.
-15%
Детска соба КЕРЕМ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
ТВ комода БЈАНКО
  • ТВ комода БЈАНКО

ТВ комода БЈАНКО

7.900 ден.10.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9567
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 167,7 х 52,2 х 43,5 cm
  • Боја: Бела Сјај со Даб
  • Изработка: ТВ комода изработена од медијапан висок сјај.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
Бифе МАРЕЈ
17.900 ден.16.110 ден.
17.900 ден.16.110 ден.
-10%
Бифе 2014
25.900 ден.23.310 ден.
25.900 ден.23.310 ден.
-10%
Бифе 2016
26.900 ден.24.210 ден.
26.900 ден.24.210 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS