Комоди

Комоди

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комода БРУНО
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Комода РЕКС
Димензии: 240 х 35 х 200 cm Боја: Бела Изработка: Комода изработена од фарба..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
ТВ комода 10
Димензии: 208 х 50 х 55 cm Боја: Еурека со Бела Изработка: Висококвалитет..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
Бифе ЛАУРЕН Крем
Димензии: 150 x 43 x 86 cm Боја: Крем Изработка: Бифе изработено од фарбан мед..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода ЛАУРЕН бела
Димензии:  Долен дел: 280 х 45,8 x 35 cm Висачиња со полица: 280 х 35 x 106,4 cm Боја:..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Комода ГАСПАРО
Димензии: 355,3 (335,3мин.) x 54,5 x 209,8 cm - Висок елемент Витрина: 75,3 x 43,8 x ..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Комода МОДУЛ
Димензии: - елемент за ТВ: 220 х 47 x 50 cm - висаче 2 броја: 50 х 35 x 110 ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода КЕЛН
Димензии:  220 х 40 x 180 cm - TВ комода: 160 х 40 х 40 cm - висаче 2 броја:..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Комода МИНОА
Димензии:  - долен дел: 200 х 40 х 30 cm - висаче 2 броја: 40 х 30 х 70 cm..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Бифе НАРИН
Димензии: 150 х 42 х 85 cm Боја: Црна-Бела Сјај Изработка: Бифе изра..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода ДУРАНГО
Димензии: 279,6 x 41,3 (34,1) x 196 cm  Боја: Црн Даб со MUD Даб Материјал:&nb..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Комода БЕЛМОНДО
Димензии: 319,8 x 52,3 x 197,9 cm Боја: Сонома Изработка: Комода изработена од..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Бифе ГАСПАРО
Димензии: 161,5 х 43,8 х 129,8 cm Боја: Снежен Даб со Сива Бор Изработка: ..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Бифе ДУРАНГО
Димензии: 149,5 х 41,3 х 80,8 cm Боја: Црн Даб со MUD Даб Материјал: ..
13.600 ден.
без ДДВ: 11.525 ден.
ТВ комода ДКВ1598
Димензии: 180-240 х 34 х 44 cm Боја: Бела, Црна Изработка: Медијапан..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
ТВ комода ДКВ1591-П2
Димензии: 180-220 х 35 х 45 cm Боја: Бела, Сива и Жолта Изработка: Медија..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
ТВ комода ДКВ1591
Димензии: 180-220 х 35 х 45 cm Боја: Бела, Сива и Жолта Изработка: Медија..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Бифе ЛАУРЕН стакло
Димензии: 150 x 41 x 112 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Бифе изработено од..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Бифе ЛАУРЕН Бела
Димензии: 150 x 43 x 86 cm Боја: Бела Изработка: Бифе изработено од фарбан мед..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Комода ЛАУРЕН крем
Димензии:  Долен дел: 280 х 45,8 x 35 cm Висачиња со полица: 280 х 35 x 106,4 cm Боја:..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS