Комоди

Комоди

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комода ОЛИМПИА
Димензии: 260 x 45 x 183 cm - Висок елемент: 70 x 33 x 183 cm - Низок еле..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода ТОКИО Комода ТОКИО
Димензии: 300 х 48 х 200 cm - долен елемент низок: 210 х 43 x 43 cm - долен ел..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Комода БЕСТА 9040 Комода БЕСТА 9040
Димензии: 330 х 46 х 175,5 cm - ТВ Комода: 160 х 46 х 53 cm - Висок елемент ..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Комода ЕМОНА
Димензии: 180 х 40 х 180 cm ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm Низок елемент: 140 ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода ЕВОРА Комода ЕВОРА
Димензии: 280 х 46 х 198,5 cm ТВ елемент: 120 х 46 х 48 cm Висок елемент: 80 х ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Комода ВИКТОРИЈА Комода ВИКТОРИЈА
Димензии: 244 х 50 х 183 cm ТВ елемент: 134 х 50 х 48 cm Елемент со стаклена вр..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода СИРМА
Димензии: 240 х 47  х 183 cm  - ТВ елемент: 130 x 40,5 x 43 cm - Тесен ел..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
Мебел-Ви обезбедува достава на сите производи купени во сопствените салони. Доставата на производ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Бифе ДАЈМОНД Бифе ДАЈМОНД
Димензии: 180 х 41 х 89 cm Боја: Бела Изработка: Бифе изработено од Фарба..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Комода ДАЈМОНД Комода ДАЈМОНД
Димензии: 300 х 50 x 203 cm - елемент за ТВ: 180 х 50 x 53 cm - лев елемент: 6..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
ТВ комода МИС ТВ комода МИС
Димензии: 197 х 45 х 46 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода со 3 фиоки&nbs..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
ТВ комода СТЕФИ ТВ комода СТЕФИ
Димензии: 230(+110 макс) х 35 х 45 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај Израб..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
ТВ комода БИСТ
Димензии: 260 х 34 х 95 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: ТВ комода со..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Бифе НАГОРЕ Бифе НАГОРЕ
Димензии: 175,5 х 41 х 87 cm Боја: Сив Даб Изработка: Бифе изра..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Комода МОДУЛ Комода МОДУЛ
Димензии: 220 х 44 х 200 cm - елемент за ТВ: 220 х 47 x 50 cm - висаче 2 броја:&n..
11.600 ден.
без ДДВ: 9.831 ден.
ТВ комода ХУД ТВ комода ХУД
Димензии: 169 x 426 х 52 cm Боја: Даб Изработка: ТВ Комода из..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
ТВ комода СИЕНА ТВ комода СИЕНА
Димензии: 170 x 41,6 х 43,3 cm Боја: Бела Сјај Изработка: ТВ Комод..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Бифе СИЕНА 160 Бифе СИЕНА 160
Димензии: 160 х 34,5 х 72 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Бифе изработ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Бифе СИЕНА 115 Бифе СИЕНА 115
Димензии: 114 х 34 х 93 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Бифе изра..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода НАГОРЕ Комода НАГОРЕ
Димензии: 256,5 х 41 х 190 cm - ТВ комода: 256,5 х 41 х 178 cm - Висаче..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS