Акција
ТВ комода КАШМИР
 • ТВ комода КАШМИР
 • ТВ комода КАШМИР
 • ТВ комода КАШМИР
 • ТВ комода КАШМИР
 • ТВ комода КАШМИР

ТВ комода КАШМИР

14.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10602
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 147,4 х 48,2 х 66,6 cm
 • Боја: Бела Пиниа
 • Изработка: ТВ Комода изработена во Медијапан (лице) и иверка (корпус)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS