ТВ комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
ТВ комода МИС
Димензии: 197 х 45 х 46 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода со 3 фиоки&nbs..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
ТВ комода СТЕФИ
Димензии: 230(+110 макс) х 35 х 45 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај Израб..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-10%
ТВ комода БИСТ
Димензии: 260 х 34 х 95 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: ТВ комода со..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
ТВ комода ХУД
Димензии: 169 x 426 х 52 cm Боја: Даб Изработка: ТВ Комода из..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
ТВ комода СИЕНА
Димензии: 170 x 41,6 х 43,3 cm Боја: Бела Сјај Изработка: ТВ Комод..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
ТВ комода 3014
Димензии: 150 х 39 х 46 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
ТВ комода 3012
Димензии: 140 х 35 х 56 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
ТВ комода 3011
Димензии: 140 х 35 х 56 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
ТВ комода 3010
Димензии: 140 х 34 х 52 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработен..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-36%
ТВ комода 3002
Димензии: 140 х 41 х 49 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
10.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-10%
ТВ комода 2012
Димензии: 220 х 41 х 53 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од ..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-25%
ТВ комода 2010
Димензии: 200 х 40 х 50 cm Боја: Орев со Бела Изработка: ТВ комода изработена ..
14.900 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
-10%
ТВ комода 2009
Димензии: 200 х 40 х 50 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од МДФ в..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-10%
ТВ комода 2004
Димензии: 220 х 48 х 51 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од МДФ в..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
ТВ комода КАШМИР
Димензии: 147,4 х 48,2 х 66,6 cm Боја: Бела Пиниа Изработка: ТВ Комода изработ..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
ТВ Комода ГРЕЈ 140
Димензии: 140 х 50 x 55 cm Боја: Темна Сонома со Галакси Кафе Сјај. Изработка:..
5.310 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.500 ден.
-10%
ТВ комода МАКАРИА 209
Димензии: 209,2 х 41,3 х 59,4 cm Боја: Бела Сјај со Сива (Цемент) Изработ..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
ТВ комода МАКАРИА 174
Димензии: 174,2 х 41,3 х 59,4 cm Боја: Бела Сјај со Сива (Цемент) Изработ..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-42%
ТВ комода ДРЕЗДЕН
Димензии: 179,6 х 41,6 х 48,1 cm Боја:  - Бела Сјај - Сива Сјај Израб..
6.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
-10%
ТВ комода ДАВИНА
Димензии: 190(+50) х 35 х 43 cm Боја: Бела Сјај со Сива Изработка: ТВ ком..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS