Акција
ТВ Комода КОМБО
  • ТВ Комода КОМБО

ТВ Комода КОМБО

7.300 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10503
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 190 х 40,5 x 59 cm
  • Боја: Орев Адмирал со Бела Софт
  • Изработка: ТВ комода изработена од иверка со дебелина 16мм кола може да се комбинира во три варјанти. Push механизми на 2 фиоки, 1 врата и барчето од левата страна.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
  • *Рок на испорака: 30 работни денови.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS