Акција
ТВ комода СЕН ТРОПЕ
 • ТВ комода СЕН ТРОПЕ
 • ТВ комода СЕН ТРОПЕ
 • ТВ комода СЕН ТРОПЕ
 • ТВ комода СЕН ТРОПЕ
 • ТВ комода СЕН ТРОПЕ
 • ТВ комода СЕН ТРОПЕ

ТВ комода СЕН ТРОПЕ

13.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10451
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 187,4 х 52,7 х 59,3 cm
 • Боја: Бела Сјај со Сангало Даб
 • Изработка: ТВ Комода изработена од Бела Сјај МДФ и Сангало Даб иверка. ЛЕД осветлување.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS