ТВ комода ДРЕЗДЕН
 • ТВ комода ДРЕЗДЕН
 • ТВ комода ДРЕЗДЕН

ТВ комода ДРЕЗДЕН

11.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10450
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 179,6 х 41,6 х 48,1 cm
 • Боја: 
 • - Бела Сјај
 • - Сива Сјај
 • Изработка: ТВ Комоа изработена од Бела Сјај МДФ (лице и Бела Сјај иверка (корпус).
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS