Акција
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-19%
АГ НОЕЛ 2
55.900 ден.68.900 ден.
55.900 ден.68.900 ден.
-15%
Детска соба ДАНИЕЛ
21.165 ден.24.900 ден.
21.165 ден.24.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
Душек Алегро Премиум
25.191 ден.27.990 ден.
25.191 ден.27.990 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-27%
АГ РЕЛАКС
47.900 ден.65.900 ден.
47.900 ден.65.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-44%
Бифе ЛОКАРНО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.910 ден.29.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
8.370 ден.9.300 ден.
8.370 ден.9.300 ден.
Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР

Витрина КАШМИР

16.110 ден.17.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10604
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 78,3 х 48,2 х 210,3 cm
 • Боја: Бела Пиниа
 • Изработка: Витрина изработена во МДФ (лице) и иверка (корпус) со вклучено LED осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS