Ѕидни комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Комода ЕМОНА
Димензии: 180 х 40 х 180 cm ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm Низок елемент: 140 ..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Комода ЕВОРА
Димензии: 280 х 46 х 198,5 cm ТВ елемент: 120 х 46 х 48 cm Висок елемент: 80 х ..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Комода ВИКТОРИЈА
Димензии: 244 х 50 х 183 cm ТВ елемент: 134 х 50 х 48 cm Елемент со стаклена вр..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Комода СИРМА
Димензии: 240 х 47  х 183 cm  - ТВ елемент: 130 x 40,5 x 43 cm - Тесен ел..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Комода ДАЈМОНД
Димензии: 300 х 50 x 203 cm - елемент за ТВ: 180 х 50 x 53 cm - лев елемент: 6..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
-10%
Комода МОДУЛ
Димензии: 220 х 44 х 200 cm - елемент за ТВ: 220 х 47 x 50 cm - висаче 2 броја:&n..
10.440 ден.11.600 ден.
без ДДВ: 8.847 ден.
-10%
Комода НАГОРЕ
Димензии: 256,5 х 41 х 190 cm - ТВ комода: 256,5 х 41 х 178 cm - Висаче..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-18%
Комода РЕКС капучино
Димензии: 240 х 35 х 200 cm Боја: Капучино Изработка: Комода изработена о..
11.900 ден.14.600 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
-10%
Комода РЕКС бела
Димензии: 240 х 35 х 200 cm Боја: Бела Изработка: Комода изработена од фа..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Комода БРУНО крем
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-13%
Комода БРУНО меркур - бела
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x..
12.900 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
-10%
Комода БРУНО бела
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-22%
Комода ДОМА
Димензии: 240 х 42 х 185 cm - ТВ комода: 128 х 42 х 48 cm - Висок елемент:&nbs..
10.900 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-10%
Комода МАРЕЈ
Димензии: 324,3 х 52,4 х 197 cm - Висок елементи Витрина: 68,3 x 34,5 x 197 cm&..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
-27%
Комода ЛАЦИУМ
Димензии: 326 х 52,3 х 197,1 cm - Висок елементи Витрина: 62,1 x 41,6 x 197,1 cm ..
21.900 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
-25%
Комода ЈУЛЕДА
Димензии: 217 х 41 х 194,2 cm ТВ елемент: 188 x 41 x 50 cm  Горен елемент: 217 x 29..
8.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
-10%
Комода ЛАУРЕН бела
Димензии: 280 х 45,8 x 190 cm Долен дел (составен од 2 дела) вкупно: 280 х 45,8 x 35 cm ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-14%
Комода МИНОА
Димензии: 200 х 42 х 140 cm - долен дел: 200 х 40 х 30 cm - висаче 2 броја:&nbs..
5.900 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
-10%
Комода ДУРАНГО
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 110 x 25 x 41 cm - Елемент за ТВ: 200 x 41&n..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Комода РИНГО
Димензии: 220 х 42 х 200 cm - Горна полица: 110 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 160 x..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS