Кујни

Кујни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блок кујна МАКС
Димензии:  - горен ред: 250 х 32 х 72 cm - долен ред: 250 х 55 х 72 cm ..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
-16%
Блок кујна АНА
Димензии:  - горен ред: 240 х 32 х 72 cm - долен ред: 240 х 55 х 72 cm ..
20.900 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Блок кујна СИТИ 236
Димензии:  - горен ред: 160 х 30 х 72 cm - долен ред: 160 х 60 х 90 cm Бој..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Блок кујна ЛИНА
Димензии:  - горен ред: 260 х 32 х 70 cm - долен ред: 260 х 55 х 72 cm Боја:..
30.900 ден.
без ДДВ: 26.186 ден.
-13%
Кујна ВАНИЛА
Димензии:  - горен ред: 280(+2) х 32 х 76,5 cm - долен ред: 280(+5) х 60 х 92 ..
41.900 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 35.508 ден.
-8%
Кујна ОРЕВ
Димензии:  - горен ред: 340(+8) х 32 х 76,5 cm - долен ред: 320(+8) х 60 х 92 ..
48.900 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 41.441 ден.
Блок кујна ДИВА
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 55 х 72 cm Боја:..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Блок кујна СИТИ 402
Димензии:  - горен ред: 220 х 30 х 72 cm - долен ред: 220 х 60 х 90 cm Бој..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Блок кујна ФОРТЕ Бела сјај
Димензии:  - горен ред: 300 х 30 х 72 cm - долен ред: 300 х 55 х 72 cm Боја:..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Блок кујна ФОРТЕ
Димензии:  - горен ред: 300 х 30 х 72 cm - долен ред: 300 х 55 х 72 cm Боја:..
30.900 ден.
без ДДВ: 26.186 ден.
-11%
Блок кујна БОКС
Димензии:  - горен ред: 250 х 30 х 72 cm - долен ред: 250 х 55 х 72 cm ..
23.900 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Блок кујна МОДО
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 55 х 72 cm Боја:..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Блок кујна ЕВА
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 86 cm Боја:..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Блок кујна ХЕЛЕНА
Димензии:  - горен ред: 200 х 29,5 х 72 cm - долен ред: 200 х 55 х 72 cm Б..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS