Акција
Блок кујна АНА

Блок кујна АНА

22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9730
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 240 х 32 х 72 cm
 • - долен ред: 240 х 55 х 72 cm
 • Боја: Какао со Крем (како на сликата)
 • Боја на плотна: Мермер
 • Изработка: Кујна изработена во Бела Софт боја (корпус), горен дел изработен од иверка во Какао боја (лице) и долен дел од медијапан готов сјај во Крем боја (лице).
 • *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
КУЈНА АНА

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kitchen, kujna, кујна,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS