Акција
Блок кујна АСТРА 160

Блок кујна АСТРА 160

9.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10483
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 160 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 160 х 60 х 90 cm
 • Плотна: деб. 2,8 cm
 • Боја: Астра со Венге
 • Боја на плотна: дезен Најроби
 • Изработка: Кујна изработена од иверка во Венге боја (корпус) со деб.16мм и Астра (лице).
 • *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Рок на испорака: 30 работни денови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS