Акција
Блок кујна ДАЈМОНД
 • Блок кујна ДАЈМОНД

Блок кујна ДАЈМОНД

39.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10642
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 320 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 320 х 60 х 90 cm
 • Дебелина на плотна: 28mm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Блок кујна медијапан Бела Фладер со дебелина 18мм(лице) и Бела иверка со дебелина 16мм(корпус).
 • *Долниот елемент од кујната со димензија 60cm е елемент за вградлива садомијална.
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS