Акција
-15%
Стол ЗЕЛМА
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол КАНДИС
3.646 ден.4.290 ден.
3.646 ден.4.290 ден.
-15%
Стол ЛУКСОРИ
3.646 ден.4.290 ден.
3.646 ден.4.290 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-15%
Стол ВЕЛВЕТ
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-10%
ТВ комода 3014
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол КЕЛЕБЕК
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Стол Т400/3
2.286 ден.2.690 ден.
2.286 ден.2.690 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол ДЦ1741
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-10%
Клуб маса 4017
11.610 ден.12.900 ден.
11.610 ден.12.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-15%
Стол КАПРИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-15%
Стол БЕЛДЕН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол ВАЛЕРИ
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
Блок кујна ЕВА

Блок кујна ЕВА

14.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 8304
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 
  • - горен ред: 200 х 30 х 72 cm
  • - долен ред: 200 х 46 х 72 cm
  • Боја: Темна Сонома (лице) и Бела Софт (корпус)
  • Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм.
  • *Мијалникот не е вклучен во цената.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

 

Монтажна шема

КУЈНА ЕВА

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS