Акција
Блок кујна ХЕЛЕНА
 • Блок кујна ХЕЛЕНА
 • Блок кујна ХЕЛЕНА
 • Блок кујна ХЕЛЕНА

Блок кујна ХЕЛЕНА

15.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 7834
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 200 х 29,5 х 72 cm
 • - долен ред: 200 х 55 х 72 cm
 • Боја: Црна со Бела
 • Изработка: Блок кујна изработена под цела плотна и иверка со дебелина 18мм.
 • Плотната е вклучена во цената.
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

 •  

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS