Акција
Блок кујна ЛОРЕТА ЛУКСОРИ

Блок кујна ЛОРЕТА ЛУКСОРИ

39.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10572
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 260 х 37 х 70 cm
 • - долен ред: 260 х 57 х 86 cm
 • Боја: Крем Фладер со Бела Софт.
 • Изработка: Блок кујна со лице изработено од медијапан Крем Фладер (лице) и Бела Софт иверка (корпус).
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS