Акција
Блок кујна МАКС
 • Блок кујна МАКС

Блок кујна МАКС

26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9792
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 250 х 32 х 72 cm
 • - долен ред: 250 х 55 х 72 cm
 • Боја: 
 • Еурека со бела
 • Изработка: Кујна изработена во иверка Бела Софт (корпус) и Еурека иверка со Бела МДФ готов сјај (лице). Со елемент за вграден фрижидер.
 • *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
КУЈНА МАКС

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS