Акција
Блок кујна МАРИЈА

Блок кујна МАРИЈА

11.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10010
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 200 х 32 х 72 cm
 • - долен ред: 140 х 55 х 72 cm
 • Боја: Крем со Светла Сонома.
 • Боја на плотна: дезен Мермер
 • Изработка: Кујна изработена од иверка, Крем (лице) со светла Сонома (корпус) и плотна во Мермер дезен.
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
КУЈНА МАРИЈА

 

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS