Лежај ДЕЛФИНА
 • Лежај ДЕЛФИНА
 • Лежај ДЕЛФИНА
 • Лежај ДЕЛФИНА

Лежај ДЕЛФИНА

18.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 4261
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии надворешно: 171 х 211 х 99 cm
  Висина на лежај: 46 cm
 • За душек: 160 х 200 cm
 • Лежај: Језгро
 • Изработка: Француски лежај
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS