Канцеларија

Канцеларија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лифтомат СПАРТАН
Димензии: 64 x 73 х 122-132 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 12..
8.600 ден.
без ДДВ: 7.288 ден.
Лифтомат ДОНАТ
Димензии: 62 x 69 х 118-128 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 11..
9.300 ден.
без ДДВ: 7.881 ден.
Лифтомат ХЕЛИКС 2
Димензии: 64 x 66 х 116-126 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 10..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Лифтомат ЛИГОЛ
Димензии: 62 x 81 х 111-119 cm Височина на седење: 48-56 cm Издржливост: до 11..
8.300 ден.
без ДДВ: 7.034 ден.
Лифтомат ФИНОС
Димензии: 56 x 62 х 127-135 cm Височина на седење: 50-58 cm Издржливост: до 11..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Лифтомат ЕЛИТЕ
Димензии: 57 x 60 х 100-110 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 11..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Лифтомат ОЛАФ
Димензии: 58 x 59 х 113-121 cm Височина на седење: 45-52 cm Издржливост: до 10..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Лифтомат КОМБО
Димензии: 62 x 64 х 95-105 cm Височина на седење: 48-58 cm Издржливост: до 100..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Биро БАРУ
Димензии: 109 x 55 х 62-88 cm Боја: Бела / Сина / Розева Изработка: ..
8.600 ден.
без ДДВ: 7.288 ден.
Лифтомат МИХАЕЛ
Димензии: 70 x 71 х 108-118 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржлив..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
Лифтомат СХ 117
Димензии: 46 x 55 х 99-112 cm Височина на седење: 48-61 cm Боја: - Црна - Сина ..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Лифтомат ВИКТОР
Димензии: 56,5 x 51,5 х 88-97,5 cm Височина на седење: 45-56 cm Издржливост:&n..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Лифтомат СХ 100
Димензија: 47 х 51 х 88-102 cm Височина на седење: 45-59 cm Боја: - Црна - Сина - Зелен..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
Биро КОМБИНО
Димензии: 110 х 60 х 76,3 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Канцелариски стол ЕКО-КОНГРЕС
Димензии: 53 x 55 х 82 cm Височина на седење: 47 cm Боја: -..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Лифтомат СХ 99
Димензии: 47 x 47 х 79-92 cm Височина на седење: 43-56 cm Боја:..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Лифтомат СВЕН
Димензии: 66 x 65 х 117-127 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржливост: до 12..
7.600 ден.
без ДДВ: 6.441 ден.
Закачалка В-45
Димензии: Ф38 x 186 cm Боја: Црна Материјал: Метална закачалка за јакни ..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Лифтомат БЕАТРИС
Димензии: 63 x 60 х 119,5-129,5 cm Височина на седење: 48-58 cm Издржливост: ..
8.300 ден.
без ДДВ: 7.034 ден.
Закачалка БАУМ
Димензии: 30 x 30 х 170 cm Боја:  - Црна - Бела Изработка: Метална ..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS