Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Лифтомат ЛИГОЛ
 • Лифтомат ЛИГОЛ
 • Лифтомат ЛИГОЛ
 • Лифтомат ЛИГОЛ

Лифтомат ЛИГОЛ

8.300 ден.
без ДДВ: 7.034 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9916
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 62 x 81 х 111-119 cm
 • Височина на седење: 48-56 cm
 • Издржливост: до 110 kg
 • Боја: Црна со Сива
 • Изработка: Лифтомат изработен во еко-кожа, со хромирана основа и раконаслони.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS