Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Лифтомат СПАРТАН
 • Лифтомат СПАРТАН
 • Лифтомат СПАРТАН
 • Лифтомат СПАРТАН
 • Лифтомат СПАРТАН
 • Лифтомат СПАРТАН

Лифтомат СПАРТАН

8.600 ден.
без ДДВ: 7.288 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9918
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 64 x 73 х 122-132 cm
 • Височина на седење: 46-56 cm
 • Издржливост: до 120 kg
 • Боја: Сива
 • Изработка: Лифтомат со удобно седиште и ергономски потпирач за грб изработен во еко-кожа. Пластична основа и раконаслони.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS