Акција
-20%
Клуб маса АЗАЛИА
6.900 MKD8.600 MKD
6.900 MKD8.600 MKD
-25%
Клуб маса К-102
8.900 MKD11.900 MKD
8.900 MKD11.900 MKD
-10%
Комода 96
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода ЕЛДА
11.610 MKD12.900 MKD
11.610 MKD12.900 MKD
-10%
Комода ЛУМОС
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода МАКС
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода МЕДЕО
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода МОДУС
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода РИНГО
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода СИГМА
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода СИРМА
13.410 MKD14.900 MKD
13.410 MKD14.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 321
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 325
12.510 MKD13.900 MKD
12.510 MKD13.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 327
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 375
13.410 MKD14.900 MKD
13.410 MKD14.900 MKD
-10%
Комода СТАТУС
13.410 MKD14.900 MKD
Врз основа на 1 оценки.
13.410 MKD14.900 MKD
-10%
Комода ФИЛУ
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода ЦЕФЛА
15.210 MKD16.900 MKD
15.210 MKD16.900 MKD
Лифтомат ВИКТОР
 • Лифтомат ВИКТОР
 • Лифтомат ВИКТОР
 • Лифтомат ВИКТОР
 • Лифтомат ВИКТОР
 • Лифтомат ВИКТОР

Лифтомат ВИКТОР

5.900 MKD
без ДДВ: 5.000 MKD
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8359
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 56,5 x 51,5 х 88-97,5 cm
 • Издржливост: до 120 kg
 • Боја:
 • - Црна
 • - Сина
 • - Сива
 • Изработка: Изработено од висококвалитетна мрежа, со тапацирани раконаслони и хромирана основа.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS