ТВ комода МАКАРИА 174
  • ТВ комода МАКАРИА 174

ТВ комода МАКАРИА 174

11.900 ден.
Димензии: Д: 174.2 cm  x  Ш: 41.3 cm  x  В: 59.4 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10452
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 174,2 х 41,3 х 59,4 cm
  • Боја: Бела Сјај со Сива (Цемент)
  • Изработка: ТВ Комода изработена од иверка.
  • Бесплатна испорака.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS