Мебел-Ви

Мебел-Ви
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ АВАНТИ
Димензии: 260 x 225 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 225&..
38.610 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 32.720 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
Димензии: 276 x 220 cm  3-тросед: L 180 x W 96 x H 80-96 cm 2-двосед: L 220 x W 96 ..
34.110 ден.37.900 ден.
без ДДВ: 28.907 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
Димензии: 315 x 240cm  3-тросед: L 235 x W 80 x H 90 cm 2-двосед: L 240..
26.010 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 22.042 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
АГ ЕЛЗА
Димензии: 273x160 cm  3-тросед: L 155 x W 94 x H 90 cm 2-двосед: L 160 x ..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
Димензии: 250x180 x 90 x 85 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Моде..
19.900 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-10%
АГ КОМО
Димензии: 300 x 225 cm 3-тросед: L 205 x W 95 x H 90 cm 2-двосед: L 225 x W 95 x H ..
30.510 ден.33.900 ден.
без ДДВ: 25.856 ден.
-15%
АГ ЛАНА
Димензии: 245 x 165 cm  3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm 2-двосед: L 163 ..
20.910 ден.24.600 ден.
без ДДВ: 17.720 ден.
-10%
АГ МИКА
Димензии: 260 x 190 cm  3-тросед: L 175 x W 100 x H 95 cm 2-двосед: L 190 x W ..
26.010 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 22.042 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm   3-тросед: L 165 x W 88 x H 78-92 cm ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
АГ МИНИ СПА
Димензии: 265x195 x 95 х 75 cm   Изработка: Ограничен избор на бои, комбинац..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-15%
АГ МОНИ
Димензии: 275 x 205 cm  3-тросед: L 185 x W 90 x H 90 cm 2-двосед: L 205 ..
27.965 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 23.699 ден.
-15%
АГ МОНИКА
Димензии: 310 x 265 cm 3-тросед: L 225 x W 85 x H 95 cm 2-двосед: L 265 x W ..
36.465 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 30.903 ден.
-11%
АГ МОНЦА
Димензии: 270 x 195 cm  3-тросед: L 180 x W 90 x H 70 cm 2-двосед: L 195 ..
24.900 ден.27.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
-10%
АГ МОРГАН
Димензии: 260 x 214 cm  3-тросед: L 165 x W 90 x H 78 - 92 cm 2-двосед: L 214 x W 9..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
АГ НУБО
Димензии: 288 x 180 cm  3-тросед: L 162 x W 103 x H 76-93 cm 2-двосед: L ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
АГ РЕКОРД
Димензии: 330 x 260 cm  3-тросед: L 220 x W 100 x H 96 cm 2-двосед: L 150 x W 100 x..
38.610 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 32.720 ден.
-25%
АГ РИВА
Димензии: 260 x 182 cm  3-тросед: L 173 x W 89 x H 86 cm 2-двосед: L 182 x W 9..
26.900 ден.35.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
-10%
АГ ТАЊА
Димензии: 290 x 195 cm  3-тросед: L 195 x W 90 x H 74 - 91 cm 2-двосед: L 19..
26.010 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 22.042 ден.
-10%
АГ ТИФАНИ
Димензии: 285 x 196 cm 3-тросед: L 185 x W 100 x H 90 cm 2-двосед: L 196 x W 100 x ..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
-10%
АГ ТОНИ
Димензии: 290 x 195 cm  3-тросед: L 195 x W 95 x H 90 cm 2-двосед: L 195 ..
26.010 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 22.042 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS