Mondivi

Mondivi
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ АНКОНА
Димензии: 253x152 x 93 х 90 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
51.210 ден.56.900 ден.
без ДДВ: 43.398 ден.
-10%
АГ АПОЛО
Димензии: 280x220 x 101 х 96 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Аголна гарн..
43.110 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 36.534 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
Димензии: 201x248 x 90 х 90 cm Боја: Kaфеава Опис: Аголна гарнитура изработена..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
Димензии: 300 x 265 x 83 cm    3-Тросед: L 192 x&nbs..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
АГ КАИРО
Димензии: 280x240 x 100 х 75 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Фиксна ..
51.210 ден.56.900 ден.
без ДДВ: 43.398 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm Изработка: Природна говедска кожа ..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
АГ МОНО
Димензии: 320-345 x 260-25 x 79 cm Височина на седиште: ..
58.410 ден.64.900 ден.
без ДДВ: 49.500 ден.
-15%
АГ РАПАЛО
Димензии: 251x201 x 91 х 91 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
54.315 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 46.030 ден.
-10%
АГ РЕЛАКС
Димензии: 300 x 212-233 cm    3-Тросед: L 192 x W 10..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
Димензии: 271x213 x 103 х 75-92 cm Изработка: Природна говедска кожа ..
79.110 ден.87.900 ден.
без ДДВ: 67.042 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
Димензии: 290x290 x 90 х 95 cm Боја: Кафена Опис: Аголна гарнитура ..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
Димензии: 295x250 x 100 х 80-95 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Луксузна..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
АГ ХАКА
Димензии: 275x225 x 90 х 85 cm Изработка: Чиста кожа / Еко-кожа / Штоф Опис: ..
36.810 ден.40.900 ден.
без ДДВ: 31.195 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
Димензии: 56 х 46 х 115 cm - димензии на седечки дел: 46 х 40 cm - висина на седечки дел..
4.165 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.530 ден.
-15%
Барски стол Х-85
Димензии: 41 х 44 х 100 cm - димензии на седечки дел: 40 х 36 cm - висина на седечки дел..
4.165 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.530 ден.
-10%
Бифе 2014
Димензии: 220 х 42 х 80 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Бифе 2016
Димензии: 202 х 48 х 80 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
Димензии: 147 х 87 x 100 cm Боја:  - Бела - Кафена - Црна Изра..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО Штоф
Димензии: 147 х 87 x 100 cm Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Дв..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-15%
Клуб маса 4001
Димензии: 115 x 70 х 41 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од М..
13.515 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 11.453 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS