Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА

Лежај ОРХИДЕА

18.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 0885
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии надворешно: 170 x 208 х 97 cm
 • Висина на лежај: 27,5 cm (43 cm француски)
 • За душек: 160 х 200 cm
 • Лежај: Изработен со латофлекс, со опција и за француски лежај со језгро.
 • *Цената се однесува за лежај Орхидеа со латофлекс, без душек.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Лежај ОРХИДЕА француски Специјал платно (ограничени дезени) 20.900 денари
 •  
 • Лежај ОРХИДЕА француски Стандард платна 21.900 денари -10% до 1ви Јули 2020
 •  
 • Бесплатна испорака.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS