Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бифе ЛАУРЕН
Димензии: 150 x 43 x 86 cm Боја: - Бела - Крем Изработка: Бифе изработено од ф..
13.600 ден.
без ДДВ: 11.525 ден.
Бифе ЛАУРЕН стакло
Димензии: 150 x 41 x 112 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Бифе изработено од..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса ATTENTION
Димензии: 110 x 60 х 45 cm Боја: Бела висок сјај и Сонома Даб Изработка:&n..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Клуб маса AВИНИОН
Димензии: 120 x 70 х 55 cm Боја: Снежен Даб Изработка: Клуб маса..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса БРАНЕ
Димензии: 120 x 71 х 45 cm Дезен:  - Бела Плус со Црна Плус - Тем..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Клуб маса ГАСПАРО
Димензии: 120 x 60 х 45 cm Боја: Снежен Даб со Сива Бор Изработка:&nb..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Клуб маса ГИГОЛО
Димензии: 120 x 75 x 43 cm Боја: Бела висок сјај Изработка: Медијапан *Производот..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода БЕЛМОНДО
Димензии: 319,8 x 52,3 x 197,9 cm Боја: Сонома Изработка: Комода изработена од..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Комода ГАСПАРО
Димензии: 355,3 (335,3мин.) x 54,5 x 209,8 cm - Висок елемент Витрина: 75,3 x 43,8 x ..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Комода ДУРАНГО
Димензии: 279,6 x 41,3 (34,1) x 196 cm  Боја: Црн Даб со MUD Даб Материјал:&nb..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Комода ЛАУРЕН бела
Димензии:  Долен дел: 280 х 45,8 x 35 cm Висачиња со полица: 280 х 35 x 106,4 cm Боја:..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Комода ЛАУРЕН крем
Димензии:  Долен дел: 280 х 45,8 x 35 cm Висачиња со полица: 280 х 35 x 106,4 cm Боја:..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Комода СИТИ 321
Димензии: 250 х 38,5 х 196 cm - елемент за ТВ: 110 х 99 cm Боја: Т..
12.600 ден.
без ДДВ: 10.678 ден.
Плакар ПЛАКАТО
Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Њујорк принт ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS