Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бифе ЛАУРЕН Бела
Димензии: 150 x 43 x 86 cm Боја: Бела Изработка: Бифе изработено од фарбан мед..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Бифе ЛАУРЕН стакло
Димензии: 150 x 41 x 112 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Бифе изработено од..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-26%
Комода БЕЛМОНДО
Димензии: 319,8 x 52,3 x 197,9 cm Боја: Сонома Изработка: Комода изработена од..
19.900 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Комода ГАСПАРО
Димензии: 355,3 (335,3мин.) x 54,5 x 209,8 cm - Висок елемент Витрина: 75,3 x 43,8 x ..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Комода ДУРАНГО
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 110 x 25 x 41 cm - Елемент за ТВ: 200 x 41&n..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Комода ЛАУРЕН бела
Димензии: 280 х 45,8 x 190 cm Долен дел (составен од 2 дела) вкупно: 280 х 45,8 x 35 cm ..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Комода СИТИ 321
Димензии: 250 х 38,5 х 196 cm - елемент за ТВ: 110 х 99 cm Боја: Т..
12.600 ден.
без ДДВ: 10.678 ден.
Плакар ПЛАКАТО 150
Димензии: 150 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Графит принт Из..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк
Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Њујорк принт ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Плакар ПЛАКАТО 170 графит
Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Графит принт ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS