Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска соба КИКО
Димензии:  - лежај: 129 x 205 x 90 cm - димензии за душек: 120 х 200 cm - ..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Детска соба КОЛОРС
Димензии:  - лежај со фиока: 95,4 х 205 х 84 cm - димензии за душек: 90 х 20..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
Детска соба МАТЕЈ
Димензии:  - лежај: 129 x 205 x 85,5 cm (за душек 120 х 200 cm) - ормар: 127 x 60 x 195 ..
24.600 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
Детска соба РАВЕН
Димензии:  - лежај: 146 х 210 х 88 cm - димензии за душек: 140 х 200 cm ..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
Детска соба ФИОРИ 1
Димензии:  - лежај со фиока: 94,2 х 204,4 х 90 cm - димензии за душек:&nbs..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS