Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Комода ЈУЛЕДА
Димензии: 217 х 41 х 194,2 cm ТВ елемент: 140 x 42 x 40 cm  Горен елемент: 77,5 x 3..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Комода ДАНТЕ иверица
Димензии: 267,5 х 42 х 124 cm  - Долен елемент за ТВ: 140 x 42 x 40 cm - ..
16.740 ден.18.600 ден.
без ДДВ: 14.186 ден.
-10%
Комода ПОЗНАН
Димензии: 232 х 42  х 200 cm  - Долен елемент за ТВ: 140 x 42 x 40 cm - Долен ..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Комода СИЕНА
Димензии: 250 х 43,5  х 230 cm  - Долен елемент за ТВ: 170 x 43,5 x 53 cm - До..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Комода ФЕСТО
Димензии: 311 х 46  х 207 cm  - Долен елемент за ТВ: 220 x 46 x 44,5 cm - Доле..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
Комода ФРАНКО
Димензии: 257,5 х 42 х 200 cm  - Долен елемент за ТВ: 180 x 42 x 40 cm - ..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS