Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блок кујна АНА
Димензии:  - горен ред: 240 х 32 х 72 cm - долен ред: 240 х 55 х 72 cm ..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Комода ДАНТЕ
Димензии:  Долен елемент за ТВ: 140 x 42 x 40 cm Долен елемент со стакло: 77,5 x 35 x 12..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Комода ФРАНКО
Димензии:  Долен елемент за ТВ: 180 x 42 x 40 cm Долен елемент со стакло: 77,5 x 35 x 12..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS