Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска соба КОЛОРС
Димензии:  - лежај со фиока: 95,4 х 205 х 84 cm - димензии за душек: 90 х 20..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Детска соба РАВЕН
Димензии:  - лежај: 146 х 210 х 88 cm - димензии за душек: 140 х 200 cm ..
44.900 ден.
без ДДВ: 38.051 ден.
Клуб маса АПОЛО
Димензии: 130 x 70 x 50 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса изработена од МДФ висок с..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Клуб маса АТЕНА
Димензии: 130 x 70 cm Боја: Црна со Кафена Материјал: Клуб маса изработена од МДФ висок с..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Клуб маса БЕЛА
Димензии: 120 x 60 x 42 cm Боја: Сонома Материјал: Клуб маса со плотна изработена од калено ст..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Клуб маса ГРАЦИЕЛА
Димензии: 110 x 60 x 45 cm Боја: Бела Материјал: Клуб масаизработена од медијапан висок сјај и..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса ДЕМЕТЕР
Димензии: 120 x 60 x 45 cm Боја: Бела Сјај Материјал: Клуб маса изработена од фарбан медијапан..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Клуб маса ЗАЛА
Димензии: 130 x 70 x 45 cm Боја: Бела со Црна Материјал: Клуб маса изработена од хромирани ног..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса ЗЕУС
Димензии: 130 x 70 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса изработена од МДФ висок сјај и стак..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Клуб маса ЛИНДА
Димензии: 110 x 60 x 41 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса со плотна изработена од калено стак..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Клуб маса ЛУНА
Димензии: 120 x 60 x 44 cm Боја: Сонома Материјал: Клуб маса со плотна изработена од МДФ. *..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Клуб маса ПЕТЈА
Димензии: 110 x 60 x 43 cm Боја: Сонома / Орев Материјал: Клуб маса со плотна изработена од МД..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Клуб маса ХАДЕС
Димензии: 120 x 70cm Боја: Бела Изработка: Клуб маса изработена од МД..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Клуб маса ЦЕЛИНЕ
Димензии: 120 x 60 x 45 cm Боја: Сива Материјал: Клуб маса изработена од МДФ и база од МДФ пре..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Спална соба ЏУЛИЈА
Димензии:  - лежај: 254,6 х 205 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - ..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
Трп. маса ВИОЛЕТ
Димензии: 150 x 90 x 75 cm Боја: Бела со сонома Материјал: Фиксна трп. маса изработена од..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Трп. маса НАЛИА
Димензии: 150 x 90 x 76 cm Боја: Сонома Материјал: Фиксна трп. маса изработена од медијап..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Спална соба КАПРИ
Димензии:                      &..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS