Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска соба КИКО
Димензии:  - лежај: 129 x 205 x 90 cm - димензии за душек: 120 х 200 cm - ..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Детска соба КОЛОРС
Димензии:  - лежај со фиока: 95,4 х 205 х 84 cm - димензии за душек: 90 х 20..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
Детска соба РАВЕН
Димензии:  - лежај: 146 х 210 х 88 cm - димензии за душек: 140 х 200 cm ..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
Детска соба ТИМОН
Димензии:  - Кревет (2 броја): 204,5 x 94,5 x 84 cm (за душек: 90 х 200 cm) - Ноќно ор..
24.600 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
Детска соба ФИОРИ 1
Димензии:  - лежај со фиока: 94,2 х 204,4 х 90 cm - димензии за душек:&nbs..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
-10%
Спална соба ЏУЛИЈА
Димензии:  - лежај: 254,6 х 205 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - ..
26.880 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.780 ден.
-7%
Спална соба РОМА 2
Димензии: - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 178 х 211 х 119 cm - ор..
39.880 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 33.797 ден.
-10%
Спална соба КАПРИ
Димензии:                      &..
34.880 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.559 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS