Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Клуб маса АПОЛО
Димензии: 130 x 70 x 50 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса изработена од МДФ висок с..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-15%
Клуб маса АТЕНА
Димензии: 130 x 70 cm Боја: Црна со Кафена Материјал: Клуб маса изработена од МДФ висок с..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-30%
Клуб маса БЕЛА
Димензии: 120 x 60 x 42 cm Боја: Сонома Материјал: Клуб маса со плотна изработена од калено ст..
5.499 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-15%
Клуб маса ГРАЦИЕЛА
Димензии: 110 x 60 x 45 cm Боја: Бела Материјал: Клуб масаизработена од медијапан висок сјај и..
10.965 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.292 ден.
-15%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
Димензии: 120 x 60 x 45 cm Боја: Бела Сјај Материјал: Клуб маса изработена од фарбан медијапан..
10.965 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.292 ден.
-30%
Клуб маса ДКЈ366-П2
Димензии: 120 x 61 х 44 cm Боја: Бела, Сива, Жолта - Како на слика..
11.130 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 9.432 ден.
-30%
Клуб маса ДКЈ367
Димензии: 131,2 x 66,2 х 44 cm Боја: Бела, Сива, Жолта - Како..
13.230 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 11.212 ден.
-30%
Клуб маса ДКЈ367-П2
Димензии: 131,2 x 66,2 х 44 cm Боја: Бела, Сива, Жолта - Како..
11.130 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 9.432 ден.
-15%
Клуб маса ЗАЛА
Димензии: 130 x 70 x 45 cm Боја: Бела со Црна Материјал: Клуб маса изработена од хромирани ног..
10.965 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.292 ден.
-15%
Клуб маса ЗЕУС
Димензии: 130 x 70 x 48,5 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса изработена од МДФ висок сјај..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-28%
Клуб маса ЛИНДА
Димензии: 110 x 60 x 41 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса со плотна изработена од калено стак..
4.999 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-30%
Клуб маса ЛУНА
Димензии: 120 x 60 x 44 cm Боја: Сонома Материјал: Клуб маса со плотна изработена од МДФ. *..
5.499 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-37%
Клуб маса ПЕТЈА
Димензии: 110 x 60 x 43 cm Боја: Сонома / Орев Материјал: Клуб маса со плотна изработена од МД..
4.999 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-15%
Клуб маса ХАДЕС
Димензии: 120 x 70cm Боја: Бела Изработка: Клуб маса изработена од МД..
14.365 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.174 ден.
-15%
Клуб маса ЦЕЛИНЕ
Димензии: 120 x 60 x 45 cm Боја: Сива Материјал: Клуб маса изработена од МДФ и база од МДФ пре..
10.115 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.572 ден.
-20%
Трп. маса ВИОЛЕТ
Димензии: 150 x 90 x 75 cm Боја: Бела со сонома Материјал: Фиксна трп. маса изработена од..
11.120 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 9.424 ден.
-20%
Трп. маса ГАСПАРО
Димензии: 160(+46,7) x 90 х 76 cm Боја: Снежен Даб со Сива Бор Израбо..
10.320 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 8.746 ден.
-20%
Трп. маса НАЛИА
Димензии: 150 x 90 x 76 cm Боја: Сонома Материјал: Фиксна трп. маса изработена од медијап..
10.320 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 8.746 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS