Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комода ЛАЦИУМ
Димензии: ??? х ??? х ??? cm - Висок елементи Витрина: 62,1 x 41,6 x 197,1 cm&nb..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Комода МАРЕЈ
Димензии: ??? х ??? х ??? cm - Висок елементи Витрина: 68,3 x 34,5 x 68,3 ..
35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
ТВ комода ДКВ1591
Димензии: 180-220 х 35 х 45 cm Боја: Бела, Сива и Жолта Изработка: Медија..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-7%
ТВ комода ДКВ1591-П2
Димензии: 180-220 х 35 х 45 cm Боја: Бела, Сива и Жолта Изработка: Медија..
13.900 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
ТВ комода ДКВ1598
Димензии: 180-240 х 34 х 44 cm Боја: Бела, Црна Изработка: Медијапан..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS