Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-7%
Блок кујна ЕВА Блок кујна ЕВА
Д: 200 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 72 cm ..
13.900 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-9%
Закачалка СИТИ 217 Закачалка СИТИ 217
Д: 120 x Ш: 35.5 x В: 199 cm
Димензии: 120 x 35,5 х 199 cm Боја: Темна Сонома - Бела Изработка: Иверка со в..
9.900 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-8%
Комода МЕДЕО НОВА
Д: 230 x Ш: 42 x В: 190 cm
Димензии: 230 х 42 х 190 cm - долен елемент за ТВ: 165 х 42 х 36 cm - долен елеме..
10.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-9%
Плакар ЕКО Плакар ЕКО
Д: 200 x Ш: 60 x В: 210 cm
Димензии: 200 х 60 х 210 cm Боја: - Бела - Меркур *Монтажата не е вклуче..
13.900 ден.15.300 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
-10%
Сандаче за чевли ТОМАС Сандаче за чевли ТОМАС
Д: 55 x Ш: 36.5 x В: 118.5 cm
Димензии: 55 x 36,5 х 118,5 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Иверка *Производ..
4.400 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.729 ден.
-6%
Спална соба ЕЛИЗА Спална соба ЕЛИЗА
Димензии:  - лежај: 160 х 200 x 28,5 cm (70 cm табла) - трокрилен ..
16.900 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS