Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-26%
Спална соба ЛАЗУР
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200..
16.900 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
-10%
АГ АЈКА
Димензии: 310 x 245 cm  3-тросед: L 205 x W 98 x H 73 - 80 cm 2-двосед: L 140 ..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
Димензии: 260 x 225 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 225&..
41.310 ден.45.900 ден.
без ДДВ: 35.008 ден.
-10%
АГ АПОЛО
Димензии: 280 x 220 cm  3-тросед: L 180 x W 101 x H 96 cm 2-двосед: L 220 x ..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
Димензии: 315 x 240cm  3-тросед: L 235 x W 80 x H 90 cm 2-двосед: L 240..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
Димензии: 201x248 x 90 х 90 cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште:&nbs..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
АГ ВИОЛЕТ
Димензии: 320 x 250cm  3-тросед: L 220 x W 87 x H 87 cm 2-двосед: L 150 x W 87..
40.410 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 34.246 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
Димензии: 250 x 155 cm  3-тросед: L 160 x W 82 x H 89 cm 2-двосед: L 155 x W 9..
18.900 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
Димензии: 273x160 cm  3-тросед: L 155 x W 94 x H 90 cm 2-двосед: L 160 x ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
АГ КАИРО
Димензии: 280 x 240 cm  3-тросед: L 180 x W 100 x H 75 cm 2-двосед: L 240 x W ..
53.010 ден.58.900 ден.
без ДДВ: 44.924 ден.
-10%
АГ КОМО
Димензии: 300 x 225 cm 3-тросед: L 205 x W 95 x H 90 cm 2-двосед: L 225 x W 95 x H ..
30.510 ден.33.900 ден.
без ДДВ: 25.856 ден.
-10%
АГ ЛАНА
Димензии: 245 x 165 cm  3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm 2-двосед: L 163 ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на..
60.210 ден.66.900 ден.
без ДДВ: 51.025 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
Димензии: 270 x 222 cm  3-тросед: L 178 x W 100 x H 84 cm 2-двосед: L 222 x W ..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
АГ МИКА
Димензии: 260 x 190 cm  3-тросед: L 175 x W 100 x H 95 cm 2-двосед: L 190 x W ..
27.810 ден.30.900 ден.
без ДДВ: 23.568 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm   страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm ..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-10%
АГ МОНИ
Димензии: 275 x 205 cm  3-тросед: L 185 x W 90 x H 90 cm 2-двосед: L 205 ..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-10%
АГ МОНИКА
Димензии: 310 x 265 cm 3-тросед: L 225 x W 85 x H 95 cm 2-двосед: L 265 x W ..
40.410 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 34.246 ден.
-10%
АГ МОНЦА
Димензии: 270 x 195 cm  3-тросед: L 180 x W 90 x H 70 cm 2-двосед: L 195 ..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
-10%
АГ МОРГАН
Димензии: 260 x 214 cm  1 страна: L 165 x W 90 x H 78 - 92 cm 2 страна: L 214 x W 9..
39.510 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 33.483 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS