Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
ТДФ АРЕА
Димензии:     Тросед: 210 х 95 х 95 cm    ..
39.900 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
-10%
ТДФ ВЕРНАЦА
Димензии:     Тросед: 209 х 90 х 91 cm   &n..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
ТДФ ВИРГО
Димензии:     Тросед: 206 х 95 х 101 cm   &..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
Димензии:     Тросед: 211 х 95 х 95 cm    Д..
89.910 ден.99.900 ден.
без ДДВ: 76.195 ден.
-10%
ТДФ МОЛА
Димензии:     Тросед: 215 х 93 х 104 cm    Двосе..
77.310 ден.85.900 ден.
без ДДВ: 65.517 ден.
-10%
ТДФ НАПОЛИ
Димензии:     Тросед: 224 х 90 х 98 cm    Д..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
ТДФ ПОСИТАНО
Димензии:     Тросед: 223 х 97 х 96 cm   &n..
95.310 ден.105.900 ден.
без ДДВ: 80.771 ден.
-10%
ТДФ ПОСИТАНО штоф
Димензии:     Тросед: 223 х 97 х 96 cm   &n..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
ТДФ СОЛЕ
Димензии:     Тросед: 200 х 98 х 104 cm    Двосе..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
ТДФ СОРЕНТО
Димензии:     Тросед: 210 х 99 х 96 cm    Д..
107.100 ден.119.000 ден.
без ДДВ: 90.763 ден.
-10%
ТДФ ТАУРУС
Димензии:     Тросед: 205 х 95 х 102 cm    Дво..
102.510 ден.113.900 ден.
без ДДВ: 86.873 ден.
-10%
ТДФ ТЕСЛА
Димензии:     Тросед: 215 х 100 х 80-100 cm    ..
52.110 ден.57.900 ден.
без ДДВ: 44.161 ден.
-10%
ТДФ ТРЕНТО
Димензии:     Тросед: 226 х 99 х 95 cm    Двосед..
100.710 ден.111.900 ден.
без ДДВ: 85.347 ден.
-10%
ТДФ ТРЕНТО Штоф
Димензии:     Тросед: 226 х 96 х 92 cm    Двосед..
50.310 ден.55.900 ден.
без ДДВ: 42.636 ден.
-10%
ТДФ ХАКА
Димензии:     Тросед: 220 х 95 х 80 cm    Двос..
49.410 ден.54.900 ден.
без ДДВ: 41.873 ден.
-10%
Трокрилен ормар
Димензии: 120 х 57 х 202 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Трокрил..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Трокрилен ормар КОМБИНО
Димензии: 136 х 58 х 197 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сон..
14.940 ден.16.600 ден.
без ДДВ: 12.661 ден.
-10%
Тросед ЛИВОРНО
Димензии: 195 х 87 x 100 cm Боја:  - Бела - Кафена - Црна Изра..
30.510 ден.33.900 ден.
без ДДВ: 25.856 ден.
-10%
Тросед ЛИВОРНО Штоф
Димензии: 195 х 87 x 100 cm Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Тр..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
-10%
Трп. маса ATTENTION
Димензии: 160-206,6 x 90 х 72,7 cm Боја: Бела висок сјај и Сонома Даб ..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS