Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Лежај КОМБИНО
Надворешни димензии: 94 х 206 x 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&..
7.650 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 6.483 ден.
-10%
Лежај МАСИМО
Надворешни димензии: 226 x 206 х 78 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm ..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Лежај НИНО
Димензии: 110 x 206,5 х 84 cm Висина за лежај: 37 cm Димензии з..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Лежај ПОРТО 160
Димензии надворешно: 166 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај:40,5 cm Димензии за душек:&n..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Лежај ПОРТО 180
Димензии надворешно: 186 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај: 40,5 cm Димензии за душек:&..
8.370 ден.9.300 ден.
без ДДВ: 7.093 ден.
-10%
Лежај ПОРТО 90
Димензии надворешно: 96 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај:40,5 cm Димензии за душек:&nb..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-10%
Лежај СОМИ
Надворешни димензии: 205 x 244 х 93 cm Висина на лежај: 43 cm Дименз..
22.140 ден.24.600 ден.
без ДДВ: 18.763 ден.
-10%
Лежај ХУСК
Димензии на лежај: 200 х 220 х 107 cm Висина на лежај: 30,5 cm Дименз..
18.450 ден.20.500 ден.
без ДДВ: 15.636 ден.
-20%
Лифтомат ЕЛИТЕ
Димензии: 57 x 60 х 100-110 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 11..
4.712 ден.5.890 ден.
без ДДВ: 3.993 ден.
-15%
Лифтомат КОМБО
Димензии: 62 x 64 х 95-105 cm Височина на седење: 48-58 cm Издржливост: до 100..
5.610 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 4.754 ден.
-15%
Лифтомат НИЛ
Димензии: 54 x 62 х 106-116 cm Височина на седење: ..
6.205 ден.7.300 ден.
без ДДВ: 5.258 ден.
-15%
Лифтомат ОЛАФ
Димензии: 58 x 59 х 113-121 cm Височина на седење: 45-52 cm Издржливост: до 10..
5.865 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.970 ден.
-15%
Лифтомат РЈ 7307
Димензии: 66 x 64 х 114-122 cm Височина на седење: 47-55 cm Издржлив..
6.715 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.691 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-15%
Лифтомат СПАРТАН
Димензии: 64 x 73 х 122-132 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 12..
7.310 ден.8.600 ден.
без ДДВ: 6.195 ден.
-15%
Лифтомат СХ 100
Димензија: 47 х 51 х 88-102 cm Височина на седење: 45-59 cm Боја: - Црна - Сина - Зелен..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-15%
Лифтомат СХ 117
Димензии: 46 x 55 х 99-112 cm Височина на седење: 48-61 cm Боја: - Црна - Сина ..
3.060 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.593 ден.
-20%
Лифтомат СХ 99
Димензии: 47 x 47 х 79-92 cm Височина на седење: 43-56 cm Боја:..
1.912 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.620 ден.
-15%
Лифтомат ТОПИК
Димензии: 57 x 60 х 94-104 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржливост: до 100..
4.505 ден.5.300 ден.
без ДДВ: 3.818 ден.
-15%
Лифтомат ХЕЛИКС 2
Димензии: 64 x 66 х 116-126 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 10..
7.565 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.411 ден.
-10%
Огледало ENERGY
Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm Произведено во ЕУ  Доплата од 600 ден. за достава на на..
7.740 ден.8.600 ден.
без ДДВ: 6.559 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS