Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Трп. маса ДКТ123
Димензии: 130 x 80 x 76 cm Боја: Црна, како на фотографијата Изработка: ..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Трп. маса ДУРО
Димензии: 160(+40) x 90 х 77 cm Боја: Бела Бор со Антик Даб Изработка:&nbs..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Трп. маса ЕКСПРЕС
Димензии: Ф90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Изработена од фарбан..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Трп. маса ЕТ-42
Димензии: 130(+40) x 80 x 76 cm Боја:  - Kрем со Капучино Сјај - Бела ..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Трп. маса ЗАМБИА
Димензии: 160 x 90 х 76 cm Изработка: Изработена од комбинација на стакло, м..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Трп. маса ЗАНЗИБАР
Димензии: 160 x 90 х 76 cm Изработка: Плотна медијапан и ногарки од медијапа..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Трп. маса КАЛИНА
Димензии: 120(+30) x 80 cm Боја:  - Бела висок сјај -&n..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Трп. маса КАРА
Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Брест Изработка: Фиксна тр..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Трп. маса ЛИОН
Димензии: 140 x 80 x 75 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трпеза..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Трп. маса МЕРКУР
Димензии: 160 x 90 х 76 cm  Боја:  - Бела - Капучи..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Трп. маса НАЛИА
Димензии: 150 x 90 x 76 cm Боја: Сонома Материјал: Фиксна трп. маса изработена од медијап..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Трп. маса ОПАЛ 120-160
Димензии: 120-160 х 80 х 76 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај ..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
Трп. маса ОПАЛ 140-180
Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај ..
22.140 ден.24.600 ден.
без ДДВ: 18.763 ден.
-10%
Трп. маса ПЕРЛ
Димензии: 160 х 80 х 76 cm Боја: Бела Изработка: Трпезариска маса изр..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
Трп. маса ПИКСЕЛ
Димензии: Ф120 x 75 cm Боја: Бела со црна Изработка: Израб..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Трп. маса ПИНИОЛ
Димензии: 140(+40) x 80 x 76 cm Боја: Бела со Црна Изработка: Ра..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-10%
Трп. маса ПРОМЕТЕУС
Димензии: Ф80 x 73 cm Боја: Бела Изработка: Изработена од ф..
8.370 ден.9.300 ден.
без ДДВ: 7.093 ден.
-10%
Трп. маса РОЈАЛ дрво
Димензии: 150(+46) x 106 х 75 cm Боја: Махагони Изработка: Клас..
23.310 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 19.754 ден.
-10%
Трп. маса РОЈАЛ сјај
Димензии: Ø110 + 40 х 82 cm Боја:  - Бела сјај со Светло Сив столб ..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
Трп. маса САЊА
Димензии: 140 x 90 х 75 cm Боја:  - Венге - Орев Изработ..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS