Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Клуб маса КУМБА
Димензии: 120 x 70 х 45 cm Боја: Орев Изработка: Плотна изработена о..
8.120 ден.11.600 ден.
без ДДВ: 6.881 ден.
-39%
Клуб маса ЛАВА
Димензии: 110 x 70 х 45 cm Боја: Еурека со Бела Изработка: Клуб маса изр..
5.999 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-20%
Клуб маса ЛИНДА
Димензии: 110 x 60 x 41 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса со плотна изработена од калено стак..
5.520 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.678 ден.
-30%
Клуб маса ЛИЦИТА
Димензии: 110 x 60 х 42 cm Боја: Храст Изработка: Клуб маса ..
7.630 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 6.466 ден.
-24%
Клуб маса ЛУНА
Димензии: 120 x 60 x 44 cm Боја: Сонома Материјал: Клуб маса со плотна изработена од МДФ. *..
5.999 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-30%
Клуб маса МАРКУС
Димензии: 130-146 x 60 х 45-55 cm Боја: Сонома Даб со Бела висок сј..
9.030 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 7.653 ден.
-24%
Клуб маса ПЕТЈА
Димензии: 110 x 60 x 43 cm Боја: Сонома / Орев Материјал: Клуб маса со плотна изработена од МД..
5.999 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-19%
Комода 129
Димензии: 280 х 42 х 191 cm - елемент за ТВ: 150 х 92 cm Боја: Сонома Даб (л..
11.999 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-20%
Комода БЕЛМОНДО
Димензии: 319,8 x 52,3 x 197,9 cm Боја: Сонома Изработка: Комода изработена од..
21.520 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 18.237 ден.
-20%
Комода ГАСПАРО
Димензии: 355,3 (335,3мин.) x 54,5 x 209,8 cm - Висок елемент Витрина: 75,3 x 43,8 x ..
26.320 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 22.305 ден.
-20%
Комода ГРАНД
Димензии: 220 х 42 x 180 cm - долен елемент за ТВ: 165 х 42 x 44 cm - долен ел..
9.520 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.068 ден.
-20%
Комода ЕЛДА
Димензии: 254 x 43 х 183 cm Боја: Венге со Крем Изработка:..
9.900 ден.12.300 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-20%
Комода КЕЛН
Димензии:  220 х 40 x 180 cm - TВ комода: 160 х 40 х 40 cm - висаче 2 броја:..
7.120 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.034 ден.
-14%
Комода МОДУС
Димензии: 250 х 47 х 200 cm Боја:  - Темна Сонома со Бела Изработка:&n..
7.999 ден.9.300 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-20%
Комода ПАРМА
Димензии: 240 х 35 х 178 cm Место за ТВ: 120 х 86 cm Боја: Црна со..
13.600 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 11.525 ден.
-26%
Комода СТАТУС
Димензии: - елемент за ТВ: 200 х 43 х 50 cm - горна полица: 180 х 21,6 х 30 cm - ..
10.999 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-5%
Кујна ОРЕВ
Димензии:  - горен ред: 340(+8) х 32 х 76,5 cm - долен ред: 320(+8) х 60 х 92 ..
40.755 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 34.538 ден.
-20%
Лифтомат ЕЛИТЕ
Димензии: 57 x 60 х 100-110 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 11..
4.712 ден.5.890 ден.
без ДДВ: 3.993 ден.
-20%
Лифтомат СХ 99
Димензии: 47 x 47 х 79-92 cm Височина на седење: 43-56 cm Боја:..
1.912 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.620 ден.
-14%
Ормар ЈУПИТЕР 145
Димензии: 145 х 60 х 200 cm Боја:  - Бела со Лефакс&n..
11.999 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS